PRACA

W związku ze stale rosnącą liczbą nowych klientów naszego biura rachunkowego w Toruniu, stale prowadzimy nabór na stanowiska księgowych oraz specjalistów do kadr i płac. Jeśli szukasz pracy w biurze rachunkowym w Toruniu zapraszamy do składania aplikacji. Dowiedz się, na jakie stanowiska przyjmujemy do pracy i jaki jest ich zakres zadań. Z informacji poniżej dowiesz się też, jakie mamy oczekiwania względem nowych osób w pracy w księgowości.

PRAKTYKI I STAŻE

Uczniom, studentom oraz absolwentom szkół oferujemy atrakcyjne praktyki, podczas których praktykanci lub stażyści mogą zdobyć niezbędne doświadczenie i poszerzyć wiedzę z zakresu księgowości, rachunkowości oraz kadr i płac. Dzięki przepracowanym godzinom w naszym biurze rachunkowym zobaczą od podszewki pracę księgowego i zdobędą kompetencje potrzebne do przyjęcia przez biuro rachunkowe do pracy.

Zapraszamy do składania aplikacji poprzez Email podany w dziale KONTAKT.

Stanowiska pracy w księgowości

Kariera w księgowości zaczyna się od podstawowych stanowisk pracy, które dają dużą możliwość rozwoju w przyszłości. Im wyższy staż pracy zawodowej, wyższe wykształcenie oraz zakres umiejętności pracownika, tym szersze perspektywy osiągnięcia lepszego stanowiska w branży księgowej. Jako prężnie rozwijające się biuro rachunkowe w Toruniu poszukujemy nowych i zdolnych osób, które stawiają na własny rozwój i z zaangażowaniem podejmą pracę. Oferujemy zarówno stabilne zatrudnienie, jak i praktyki, które będą dobrym startem w przyszłość w księgowości.

Samodzielny księgowy

Samodzielny księgowy w biurze rachunkowym w Toruniu zajmuje stanowisko nieco niższe od głównego księgowego, stąd jego praca obejmuje nieco inny zakres obowiązków. Z reguły samodzielny księgowy zajmuje się jednym lub kilkoma obszarami w księgowości. W zależności od wielkości i charakteru firmy, którą się opiekuje, podejmuje stosowną ilość oraz rodzaj obowiązków. Ze względu na to zawód samodzielnego księgowego może przyjmować różne formy w zależności od tego, jaką firmę reprezentuje.

Warto jednak podkreślić, że zadania pracy w Toruniu samodzielnego księgowego są tak dopasowywane, by w kompleksowy sposób obsługiwał księgowość danego przedsiębiorstwa. Na tym stanowisku księgowy samodzielnie realizuje zadania dotyczące organizacji księgowości firmy, jednak jego działania mogą podlegać głównemu księgowemu, który sprawuje nad wszystkim nadzór i może przydzielać obowiązki osobom zatrudnionym w biurze rachunkowym.

Praca lub atrakcyjne praktyki na stanowisku księgowego przygotowują do kompleksowej obsługi klientów w zakresie prowadzenia księgowości i podnoszenia kompetencji wymaganych w pracy w każdym biurze rachunkowym w Toruniu. Dzięki rozpoznaniu charakterystyki zawodu osobom aspirującym na wyższe stanowiska w księgowości łatwiej będzie odnaleźć się w stawianych przed nimi zadaniach i obowiązkach. Praca w księgowości wymaga systematycznej nauki oraz ciągłego rozwoju, który oferujemy przyjmując nowe osoby do pracy lub na praktyki w Toruniu w naszym biurze rachunkowym.


Podstawowe cechy oczekiwane u pracowników biur rachunkowych

Pracownicy biur rachunkowych będą zawsze potrzebni. Jest to zawód, z prawnie zagwarantowaną przyszłością. Polacy zawsze będą płacić podatki, a przepisy nie staną się łatwiejsze i bardziej przejrzyste. Zawsze będzie popyt na dobrych pracowników z branży rachunkowej. Pracodawcy mają jednak oczekiwania wobec swoich pracowników i coraz staranniej wybierają takich współpracowników, którym będą mogli powierzyć bardzo odpowiedzialne zadania. Aby znaleźć pracę w biurze rachunkowym nie wystarczy po prostu być księgowym z wykształcenia. Trzeba jeszcze posiadać cechy predysponujące pracownika do tej pracy. Oto kilka podstawowych cech i atrybutów, które pomogą znaleźć zatrudnienie w biurze rachunkowym.