PRACA

W związku ze stale rosnącą liczbą nowych klientów naszego biura, stale prowadzimy nabór na stanowiska księgowych oraz specjalistów do kadr i płac. Jeśli szukasz pracy w biurze rachunkowym zapraszamy do składania aplikacji.

PRAKTYKI I STAŻE

Uczniom, studentom oraz absolwentom szkół oferujemy atrakcyjne praktyki, podczas których praktykanci lub stażyści mogą zdobyć niezbędne doświadczenie i poszerzyć wiedzę z zakresu księgowości, rachunkowości oraz kadr i płac.

Zapraszamy do składania aplikacji poprzez Email podany w dziale KONTAKT.

Podstawowe cechy oczekiwane u pracowników biur rachunkowych

Pracownicy biur rachunkowych będą zawsze potrzebni. Jest to zawód, z prawnie zagwarantowaną przyszłością. Polacy zawsze będą płacić podatki, a przepisy nie staną się łatwiejsze i bardziej przejrzyste. Zawsze będzie popyt na dobrych pracowników z branży rachunkowej. Pracodawcy mają jednak oczekiwania wobec swoich pracowników i coraz staranniej wybierają takich współpracowników, którym będą mogli powierzyć bardzo odpowiedzialne zadania. Aby znaleźć pracę w biurze rachunkowym nie wystarczy po prostu być księgowym z wykształcenia. Trzeba jeszcze posiadać cechy predysponujące pracownika do tej pracy. Oto kilka podstawowych cech i atrybutów, które pomogą znaleźć zatrudnienie w biurze rachunkowym.