Usługi księgowe w biurze rachunkowym Poltax Toruń

Biuro rachunkowe Poltax Toruń - Usługi księgowo rachunkowe i współpraca

W ofercie naszego biura rachunkowego Poltax Toruń znajdą Państwo kompleksową obsługę firm w zakresie księgowo-podatkowym oraz w zakresie kadr i płac. Oferujemy prowadzenie zarówno pełnych ksiąg handlowych, jak i ksiąg przychodów i rozchodów. Co więcej w naszym biurze rachunkowym obsługujemy firmy o różnych statusach prawnych i obszarach działalności. Staramy się, aby korzystanie z naszych usług księgowych było dla Państwa wygodne i pomagało w sprawnej kontroli finansowej firmy. W naszym biurze rachunkowym z siedzibą w Toruniu dostosowujemy ofertę do potrzeb klientów tak, aby zapewnić im sprawne działanie, bez obaw o niedopatrzenia formalności. Swoje usługi rachunkowe wykonujemy w terminie, a dzięki pełnemu wsparciu dla firm jesteśmy doceniani przez obecnych klientów.

Swoje usługi księgowo-rachunkowe wykonujemy na bazie lat praktyki w zawodzie, dzięki czemu traktujemy naszą pracę odpowiedzialnie. Stale dokształcamy się w zakresie księgowości i śledzimy aktualizacje prawne. Ponadto do prowadzenia księgowości firm wykorzystujemy oprogramowanie ERP enova365, które na bieżąco dostosowuje nowych przepisów i ułatwia naszą kooperację z klientami. Dzięki naszym usługom, nasi klienci mogą skupić się na najważniejszych sprawach swojego biznesu, a kwestie księgowe pozostawić nam.

Podpisując umowę w naszym biurze rachunkowym Poltax Toruń otrzymają Państwo szereg usług, które ułatwią prowadzenie działalności. W cenie umowy znajdują się takie działania jak:

  • Pomoc w założeniu firmy;
  • Archiwizowanie dokumentów księgowo-kadrowych;
  • Reprezentowanie przed Urzędem Skarbowym i ZUS;
  • Konsultacje telefoniczne z zakresu rachunkowości, prawa gospodarczego oraz z zakresu ubezpieczeń społecznych;
  • Abonament na niezbędny w biznesie program do obsługi wirtualnego eSekretariatu;
  • Powiadamianie o należnych podatkach;
  • Dostarczenie deklaracji skarbowych do urzędu;