PEŁNA KSIĘGOWOŚĆ

Księgowość jest prowadzona przez wykształcone i doświadczone osoby. Znamy się na prowadzeniu jej dla firm handlowych, produkcyjnych i usługowych, niezależnie od ich wielkości. Nieustannie ulepszamy nasze umiejętności poprzez poszerzanie wiedzy z dziedziny finansów i rachunkowości oraz śledzenie zmian w prawie polskim, co gwarantuje rzetelne i poprawne prowadzenie spraw finansowych.

Prowadzenie pełnej księgowości to system identyfikacji, pomiaru, ewidencji oraz przetwarzania i komunikowania informacji finansowych o działalności przedsiębiorstwa, który jest niezbędny do podejmowania decyzji, planowania i kontroli. Daje przejrzysty, wiarygodny obraz rzeczywistości gospodarczej danej firmy, jej rentowności, płynności i gospodarności. Sprawozdania i raporty finansowe stanowią podstawę do okresowych rozliczeń z kontrahentami i instytucjami, z którymi współpracuje Twoja firma. Wybierając usługę prowadzenia pełnej księgowości w naszej firmie będziesz mógł w pełni zająć się swoim biznesem, nie zawracając sobie głowy sprawami rozliczeń. Wystarczy, że dostarczysz nam swoje dokumenty finansowe.

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, które chcą zoptymalizować bieżące wydatki i skoncentrować się na kluczowych dla swojej firmy zagadnieniach. Podejmując współpracę z naszym biurem księgowo - rachunkowym mogą Państwo liczyć na profesjonalną i fachową obsługę na najwyższym poziomie, dostęp do zawsze aktualnych informacji, jak również elastyczne warunki współpracy. Decydując się na współpracę z biurem rachunkowym Poltax zyskują Państwo także gwarancję bezpieczeństwa firmowych finansów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w prowadzeniu księgowości i rachunkowości wielu przedsiębiorstw, doskonale radzimy sobie nawet z trudnymi, niestandardowymi sytuacjami. Szeroka oferta, umożliwia nam świadczenie kompleksowych usług księgowych, rachunkowych oraz obsługę kadrowo płacową, dzięki której zaoszczędzą Państwo czas, pieniądze i pozbędą się problemów związanych z żmudną i trudną "papierkową robotą".