Obsługa kadr i płac w biurze rachunkowym

Obsługa kadr i płac w biurze rachunkowym Poltax Toruń

Prowadzenie ewidencji kadrowo-płacowej niezbędne jest w przypadku mniejszych i większych firm, zatrudniających pracowników. Dla wielu firm tworzenie własnego działu kadrowo-płacowego jest nieopłacalne. Dlatego też przedsiębiorcy często decydują się na obsługę kadr i płac w biurze rachunkowym. Takie rozwiązanie jest zwykle tańsze, a przy tym odciąża pracodawcę od wybranych obowiązków.

Korzystając z obsługi kadr i płac w naszym biurze rachunkowym Poltax Toruń, klient zyskuje pełną obsługę wszystkich osób zatrudnionych na umowy cywilno-prawne oraz członków zarządów i rad nadzorczych. Oprócz tego do naszych zadań zalicza się przygotowywanie pracowniczych kartotek. Tworzymy listy płac, biorąc pod uwagę nieobecności. Co więcej naliczamy należne podatki i świadczenia. W razie potrzeby pomożemy również w przygotowaniu umowy o pracę, wypowiedzeń, aneksów oraz innych dokumentów kadrowych. Powierzając obsługę kadr i płac w naszym biurze, klienci zyskują również pomoc w rozliczaniu deklaracji i zobowiązań wobec ZUS oraz rejestracji nowych pracowników.

Dlaczego warto przenieść obsługę kadr i płac do biura rachunkowego? Zewnętrzna obsługa kadrowo-płacowa pozwala na skupienie się na własnej działalności, podczas gdy sprawami dotyczącymi pracowników zajmuje się odpowiedzialna i doświadczona księgowa. Wysoka jakość usługi pozostaje stosunkowo tańsza niż zatrudnianie własnej księgowej lub powoływanie całego działu księgowego. Ponadto księgowa często wspiera klientów, gdy mają jakieś pytania lub wątpliwości.

Jeżeli szukasz dobrego biura rachunkowego w Toruniu, które kompleksowo zaopiekuje się sprawami Twojej firmy, skontaktuj się z nami. Przedstawimy Ci pełną ofertę naszych usług i dopasujemy je do Twoich potrzeb.