USŁUGI RACHUNKOWE

W naszej ofercie znajduje się kompleksowa obsługa księgowo-podatkowa oraz obsługa kadr i płac dla firm o różnych rodzajach działalności i zróżnicowanym statusie prawnym. Oferujemy także prowadzenie ksiąg rozchodów i przychodów. Pomożemy Ci dobrać najodpowiedniejszą ofertę dla Ciebie i twojej firmy. Korzystanie z naszych usług zapewnia wygodę i ułatwia kontrolę nad sprawami finansowymi firmy. Zatrudniamy najlepszych specjalistów z dziedziny księgowości i rachunkowości, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje i na bieżąco śledzą wszystkie zmiany w ustawodawstwie.

Lata praktyki w zawodzie pozwalają wykonywać nam pracę rzetelnie i odpowiedzialnie, w oparciu o oprogramowanie, które jest na bieżąco dostosowywane do zmieniających się przepisów prawa oraz gwarantuje bezpieczeństwo danych. Dzięki temu, klienci naszego biura księgowego mogą mieć pewność, że finanse ich firmy będą prowadzone na najwyższym poziomie, zawsze zgodnie z obowiązującym prawem. Pozwala to zarządowi firmy zachować spokój i swobodnie zajmować się resztą spraw biznesowych, podczas gdy biuro z wieloletnim doświadczeniem zajmuje się prowadzeniem księgowości. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z poniższego formularza. Jesteśmy przekonani współpraca z naszym biurem księgowo - rachunkowym będzie dla Państwa satysfakcjonująca. Oferujemy pełne wsparcie dla firm.

Mając na uwadze Państwa oczekiwania i wygodę, biuro rachunkowe Poltax dostosowuje ofertę indywidualnie dla każdego klienta. Umożliwia to precyzyjną wycenę obsługi Państwa firmy. Bez względu na to, czy zdecydują się Państwo na księgowość czy obsługę kadrowo-płacową, mogą Państwo liczyć na najwyższy poziom świadczonych przez nas usług.

Zapewniamy również bardzo atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Biuro rachunkowe Poltax to gwarancja solidności, rzetelności oraz indywidualnego traktowania. Stawiamy na uczciwość oraz doskonałą jakość naszych usług.

Interesują cię ceny naszych usług?

Poniżej cennik najważniejszych usług:

 • Kadry i płace pracownika, wraz ze sporządzaniem umów

  już od 85 zł netto

 • Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych/karta podatkowa

  już od 250 zł netto

 • Podatkowa księga przychodów i rozchodów

  już od 250 zł netto

 • Księgi handlowe (pełna księgowość)

  już od 1000 zł netto

W cenie umowy otrzymujesz:

 • Pomoc w założeniu firmy;
 • Reprezentowanie przed Urzędem Skarbowym i ZUS;
 • Konsultacje telefoniczne z zakresu rachunkowości;
 • Konsultacje z zakresu ubezpieczeń społecznych;
 • Powiadamianie o należnych podatkach;
 • Dostarczenie deklaracji skarbowych do urzędu ;
 • Atrakcyjne rabaty dla nowych Klientów;

Zapraszamy do zapoznania się z opisem oferowanych usług rachunkowych i kadrowo płacowych oraz referencjami i szczegółowym cennikiem naszych usług!