Rozliczanie PIT


Jeśli na myśl o rozliczaniu PIT-ów przechodzą Cię dreszcze, i odpychają cię trudne w obsłudze programy komputerowe?  Warto pomyśleć o zleceniu tego obowiązku profesjonalistom , i spędzić czas na sprawach przyjemnych zamiast na walce.

Częste zmiany regulacji dotyczących prawa podatkowego w Polsce, które dotyczą zarówno osób fizycznych jak i firm, wymaga od nas poświęcenia czasu na ich poznanie, a i tak nie ma się gwarancji prawidłowego rozliczenia PIT. Biura rachunkowe, które świadczą usługi przeważnie dla firm, w okrasie składania deklaracji podatkowych  odwiedza ogromna ilość klientów indywidualnych. Pomimo dostępności  programów  do rozliczania PIT, wielu klientów nadal woli oddać rozliczanie w ręce profesjonalistów, bo trudno jest zastąpić doświadczonych ekonomistów, znających specyfikę danego urzędu skarbowego oraz interpretacje przepisów podatkowych. Programy do rozliczania PIT, które można pobrać z internetu nie są też wolne od wad. Wiele programów nie pozwala prawidłowo rozliczyć ulg lub nie pozwala wybrać organizacji, której podatnik chce przekazać 1%.  Dlatego warto korzystać z usług księgowych, szczególnie w przypadku, gdy ma się wątpliwości co do zastosowania konkretnych przepisów. Biuro rachunkowe Poltax to specjaliści z ekonomicznym wykształceniem oraz odpowiednimi kwalifikacjami zawodowymi. Mamy stały kontakt z urzędem skarbowym, oraz rozeznanie w aktualnych przepisach i wymogach proceduralnych.

Świadczymy usługi nie tylko związane z  wypełnianiem rocznych zeznań, ale także usługi związane z ze składaniem wniosków w ZUS.

Duża ilość biur rachunkowych zajmujących się doradztwem finansowym i rozliczeniami, daje możliwość wyboru, ceny rozliczania PIT, są bardzo różne. Mamy świadomość tego że nie jesteśmy najtańsi, ale w przypadku usług rachunkowych najważniejsza jest jakość usług w stosunku do ceny, a nie sama cena rozliczenia PIT. Dlatego też nasza oferta jest najkorzystniejsza na rynku.  Należy przy tym pamiętać, że usługi świadczone przez biura rachunkowe muszą być świadczone na wysokim poziomie, ponieważ  wpływają bezpośrednio na nasze finanse, a ich nieprawidłowe lub nierzetelne wykonanie może mieć skutki finansowe lub karne.

Już dziś możesz rozliczyć  PIT jednym kliknięciem!

Biuro rachunkowe to profesjonalny punkt obsługi księgowej. Nasi fachowcy pomagają przedsiębiorcom w przełamywaniu barier administracyjnych i ułatwiają prowadzenie firmy. Nasza wiedza, doświadczenie, a także elastyczność i nowoczesność sprawiają, że papierkowa robota przestaje być koszmarem. Oddaj dokumenty w nasze ręce, a sprawnie i szybko otrzymasz gotową deklarację podatkową.  

Co grozi za spóźnione rozliczenie? W najlepszym wypadku otrzymasz mandat do 3 tysięcy złotych. A co jeśli popełnisz błąd? Nie ryzykuj! Pomyśl o swoim rozliczeniu już dziś zamiast narażać się na dodatkowe koszta! 

Jak przebiega rozliczanie PIT z naszym biurem? 

  • Etap 1 to wysłanie zeskanowanych lub wyraźnie sfotografowanych  dokumentów na nasz adres e-mail lub złożenie ich osobiście w siedzibie firmy w Toruniu.
  • Jeśli chcesz rozliczyć się wspólnie z małżonkiem, nie ma problemu, jeśli chcesz przekazać 1% na organizację pożytku publicznego, wystarczy podać ja w mailu wysyłając dokumenty
  • Etap 2 to dokonanie przelewu na podany w odpowiedzi numer konta
  • W ciągu kilku dni otrzymasz drogą elektroniczną swoje roczne rozliczenie.

Żadnych kolejek i godzin spędzonych z kalkulatorem w ręku, nie trzeba nigdzie jeździć, wystarczy zeskanować,lub zrobić wyraźne zdjęcia dokumentów i przesłać je mailem do naszego biura!

Atrakcyjne ceny za Rozliczenie roczne PIT 36 lub PIT 37