PROGRAMY DLA FIRM

Dobre oprogramowanie do zarządzania firmą potrafi znacznie ułatwić pracę. Systemy informatyczne pozwalają przyspieszyć podstawowe procesy w firmie, a szybciej wykonywana praca przekłada się na realną oszczędność. Informacje zawarte w systemie dają pracownikom wiedzę i kompetencje do lepszego wykonywania swoich zadań. W erze informatyzacji, elektroniczna wymiana dokumentów z biurem rachunkowym jest standardem ułatwiającym pracę i redukującym koszty.

W ramach kompleksowej obsługi naszych klientów oferujemy sprawdzone oprogramowanie do zarządzania firmą. W ofercie posiadamy najpopularniejsze w kraju rozwiązania firm Insert oraz enova365.

Na co dzień korzystamy z rozwiązań nowoczesnego programu ERP dla firm enova365, który zapewnia nam kompleksową i sprawną obsługę klientów. Funkcjonalności systemu enova365 przynoszą korzyści zarówno nam, jako pracownikom biura rachunkowego oraz naszym klientom.

Czym jest system enova365?

System enova365 to innowacyjny system ERP, który sprawi, że zarządzanie przedsiębiorstwem staje się jasne i kompleksowe. To interaktywne środowisko, stosujące zbiorczą bazę danych, składające się z modułów dopasowanych do potrzeb każdego typu przedsiębiorstwa. Producentem systemu enova365 jest firma Soneta, która posiada ugruntowaną pozycję na polskim rynku, dzięki ponad 20 letniemu doświadczeniu w branży oraz innowacyjności stosowanych metod technologicznych.

Co to jest system ERP?

ERP ang. Enterprise Resource Planning to kompletnie responsywny system, składający się z modułów połączonych ze sobą przez cały czas, spajających i ułatwiających rozporządzanie zasobów przedsiębiorstwa. Dobrany do wielkości działalności, ze względu na możliwość selekcji modułów i podwyższenia ich ilości z uwagi na ilość potrzeb.

Jak system enova365 wpływa na przedsiębiorstwo?

Środowisko systemu ERP pozwala na wszechstronne kierowanie przedsiębiorstwem, wspomaga zarządzanie biznesem i interpretację danych. Obejmuje wszystkie płaszczyzny działania, związane z zarządzaniem finansami, księgowością, zakupami, sprzedażą, marketingiem, zapasami, magazynem, produkcją, projektami czy serwisem. Upraszcza dojście pracowników do informacji, a równolegle pilnuje ich bezpieczeństwa, pracując w zgodzie z literą prawa, dostosowuje się do zmieniających się przepisów.

Dla kogo przeznaczony jest system ERP?

System ERP sprawdzi się zarówno w przypadku dużych, średnich jak i małych firm. Bez względu na to, czy firma jest na wczesnym etapie rozwoju, czy ma utwierdzoną pozycję na rynku, enova365 proponuje funkcjonalne trzy podstawowe zestawy modułów – srebrny, złoty lub platynowy, które w każdej chwili można powiększyć o kolejne moduły. Dzięki temu system ERP dopasowuje się do przedsiębiorstwa każdej wielkości.

W jaki sposób działa system ERP?

Pomimo tego, że moduły mogą działać osobno, jednakowa baza danych dla każdego z nabytych modułów, dostarczana przez firmę Soneta, pozwala na wdrażanie informacji osiągalnych dla wszystkich uprawnionych pracowników w każdym dziale firmy, gdy ten tego potrzebuje. Używanie systemu umożliwia umieszczanie schematów procedur pracy, przydzielanie obowiązków i wypełnianie raportów i zestawień. Działa: zbierając, przechowując i analizując dane, w taki sposób, by jak najlepiej usprawnić krążenie informacji i ułatwić możliwe procesy biznesowe. Ujednolicenie procesów usprawnia pracę, a mechanizacja czynności pomaga usuwać błędy ludzkie.

Dlaczego warto zainstalować system enova365?

enova365 jest pierwszym w Polsce funkcjonalnym systemem, proponującym usługę użytkowania systemu ERP, na urządzeniach zarówno stacjonarnych, jak i mobilnych. System jest też dostępny online oraz w chmurze, dzięki czemu firma korzysta z danych gdziekolwiek tego potrzebuje.

Jak wprowadzić system ERP enova365?

Do wdrożenia systemu enova365 nie potrzeba specjalistycznej wiedzy IT. Firma ma możliwość spotkania z autoryzowanym partnerem, który wskaże moduły, które będą najbardziej przydatne dla przedsiębiorstwa, a wraz z decyzją o korzystaniu z systemu, firma wdrażająca instaluje i konfiguruje wytypowane moduły oraz aranżuje szkolenia z zakresu obsługi systemu dla każdego z pracowników.

Sposoby pozyskania licencji

  • Kupno licencji - wybór tego klasycznego rozwiązania oznacza, że przedsiębiorstwo zostaje dożywotnim właścicielem licencji. Ponadto w koszt zakupu wlicza się 12-miesięczną gwarancję. Licencja zezwala na stałe aktualizowanie systemu do kolejnych wersji. Taka forma zadowoli tych, którzy wolą zakupy na własność lub otrzymali leasing bądź dotację na wdrożenie systemu.
  • Abonament - ta opcja umożliwia wynajęcie systemu do korzystania wybranych modułów, w oparciu o miesięczne opłaty. Ta opcja została skonstruowana zwłaszcza dla średnich i małych firm z dynamiczną strukturą zatrudnienia.
  • System w chmurze - oprogramowania w chmurze to kolejna oferta usługowa. W cenie miesięcznej opłaty mieści się wynajem modułów łącznie z serwerem w chmurze Microsoft Azure, backupami i aktualizacjami. Taki rodzaj licencjonowania wskazany jest dla przedsiębiorstw, które nie chcą inwestowania w bazę IT.

Największe zalety korzystania z systemu enova365

Używając systemu enova365, firma otrzymuje w głównej mierze wysokie bezpieczeństwo magazynowania danych. Funkcjonalność systemu rzutuje na efektywne gospodarowanie czasem pracy, zmniejszenie kosztów działalności i zminimalizowanie ryzyka błędu. Z kolei szybki dostęp do analiz biznesowych oraz innych informacji, umożliwia pracę na najwyższym poziomie. Możliwość rozbudowy pakietu oraz skalowalność systemu oznacza, że system rośnie wraz z firmą, a wszystko to w ramach wygodnego abonamentu. Enova365 stanie się wspaniałym partnerem w biznesie.