PULPIT KLIENTA BIURA RACHUNKOWEGO

Jako lider nowoczesnych technologii i jako jedno z pierwszych biur rachunkowych w Toruniu, udostępniliśmy naszym klientom aplikację do zarządzania firmą. Świadcząc najwyższej jakości usługi księgowe, opieramy się o najnowocześniejsze narzędzia, które usprawniają komunikację i współpracę pomiędzy naszymi klientami i zespołem księgowych, co przynosi szereg korzyści dla obu stron. Oferowany przez nas model księgowość online opiera się o funkcjonalną aplikację: Pulpit Klienta Biura Rachunkowego programu enova365. Dzięki tej aplikacji nasi klienci mogą w prosty sposób wystawiać faktury, kontrolować kwoty i terminy zobowiązań podatkowych i przesyłać dokumenty. Aplikacja daje także dostęp do bieżących raportów i deklaracji i wielu innych funkcjonalności. Dzięki księgowości online z aplikacją klient ma dostęp do wszystkiego, czego potrzebuje.

Instrukcje obsługi Pulpitu Klienta Biura Rachunkowego dla klientów Poltax

Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy zestaw prostych instrukcji PDF, które ułatwią korzystanie z Pulpitu Klienta Biura Rachunkowego. Program jest łatwy w obsłudze dla użytkownika, dzięki intuicyjnie rozmieszczonym funkcjonalnościom i przyjaznemu interfejsowi. Przygotowane przez nas instrukcje obsługi Pulpitu Klienta Biura Rachunkowego zawierają krótkie opisy oraz grafiki ukazujące krok po kroku czynności, jakie należy wykonać, aby skorzystać z funkcji programu.

 

Podgląd przykładowej instrukcji obsługi Pulpitu Klienta Biura Rachunkowego

 
Pulpit Klienta Biura Rachunkowego w aplikacji mobilnej

Dla klientów, którzy cenią sobie mobilność i chcą korzystać z Pulpitu Klienta Biura Rachunkowego w aplikacji na telefonie (Android i Iphone), gdziekolwiek się znajdują, w tej części przygotowaliśmy instrukcje obsługi Pulpitu w wersji na urządzenia mobilne.