TECHNOLOGIA

Dzięki wykorzystaniu najnowszych systemów informatycznych w naszym biurze rachunkowym, jesteśmy w stanie nawiązać współpracę z firmami pracującymi nie tylko na popularnych systemach jak Optima, Symfonia, Subiekt, Enova, PCMarket. Zaawansowane technologicznie rozwiązania informatyczne pozwalają nam na łatwą integrację także z dedykowanymi systemami informatycznymi oraz starszymi programami pracującymi na np. pod DOS.

enova365 - program ERP do zarządzania biznesem

Dla funkcjonalnego zarządzania naszym biurem wykorzystujemy nowoczesne oprogramowanie. Pracujemy na systemie ERP enova365, jednym z najlepszych programów dla biur rachunkowych. Dzięki niemu, księgowość staje się łatwa i jeszcze bardziej dostosowana do potrzeb naszych klientów. Mobilna dostępność aplikacji sprawia, że korzystanie z niej jest na wyciągnięcie ręki. Co więcej enova365 dba o zgodność z aktualnymi przepisami prawnymi w zakresie księgowości, kadr oraz sektora gospodarczego. Zastosowanie jej pozwala na rozwiązania, dzięki którym świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Dla klientów z autorskimi i dedykowanymi systemami informatycznymi opracowywane są interfejsy wymiany danych pozwalające zaimportować z systemu klienta dane niezbędne do prowadzenia księgowości.

Integracja z innymi programami handlowymi i księgowymi

Enova365 umożliwia import oraz eksport dokumentów księgowych razem z opisami analitycznymi z odrębnej bazy danych lub innego systemu. System integruje się z najpopularniejszymi programami ERP, na przykład: Subiekt GT i NEXO, CDN Optima, czy WF-MAG.

Jako funkcjonalne narzędzie wspiera pracę firmy i przyspiesza proces księgowania takich dokumentów jak: polecenia księgowania, dokumenty zakupu/sprzedaży wraz z płatnościami, paragony, dokumenty magazynowe, faktury wewnętrzne, raporty kasowo-bankowe, opisy analityczne i cechy do różnych obiektów.

Wszystkie dokumenty są odpowiednio konfigurowane do plików txt, stworzonych dla bazy docelowej, otrzymują właściwy sobie status i domyślnie nie podlegają edycji. To zabezpiecza je przed możliwymi niezgodnościami w systemie wyjściowym i docelowym, dzięki prostocie struktury. Enova365 chroni także przed powielaniem takich samych danych, by nie namnażać plików.

Dzięki takiej integracji możliwa jest szybka wymiana informacji niezbędnych w księgowości, co z kolei wpływa na oszczędność czasu i usunięcie zbędnej pracy.

Łatwy wgląd klienta w bieżący stan ksiąg

Biurom rachunkowym enova365 oferuje moduł stanowiący podstawę komunikacji z klientami. Użytkownikiem Pulpitu Klienta Biura Rachunkowego jest klient biura. Ten moduł jest zbiorem wszystkich istotnych dla klienta informacji, czyli rozliczeń podatkowych, sprawozdań finansowych, wszelkich danych dotyczących rozrachunków i środków trwałych. Takie rozwiązanie pozwala zarówno klientom, jak i pracownikom biura na szybki dostęp z jednego miejsca do istotnych plików w dogodnym czasie.

Innym modułem umożliwiającym klientowi dostęp do ksiąg jest moduł Podgląd. Służy on przede wszystkim do monitorowania i raportowania pracy i przeglądu wszystkich danych znajdujących się w systemie. Użytkownik Podglądu, nie ma możliwości wprowadzania zmian czy usuwania plików, a korzystanie z niego nie wymaga dodatkowych licencji i może być jedynym modułem dedykowanym konkretnemu użytkownikowi. Dodatkowo nie zakłóca pracy z oprogramowaniem innych użytkowników. W razie konieczności możliwe jest ustawienie tylko wybranych obszarów, do których będzie miał dostęp poprzez ten moduł.

Praca w chmurze

Sposób korzystania z systemu dostosowuje się wedle potrzeb firmy. Enova365 jest dostępna online, co umożliwia korzystanie z systemu ze wszystkich urządzeń, w dowolnym miejscu i czasie. Jest to osiągalne za sprawą dostępnych interfejsów: okienkowego, przeglądarkowego (dla komputerów, laptopów i urządzeń przenośnych), dotykowego (np. tablet) czy komórkowego (telefony z systemem android). Serwer danych znajduje się w chmurze Microsoft Azure razem z backupami, co dodatkowo zabezpiecza pliki i wpływa na mobilność systemu.

Pulpity pracowników

Pulpit Pracownika usprawnia organizację pracy i administrację w firmie. Podstawową funkcją tego modułu jest sprawny obieg elektronicznych wniosków pracowniczych. Aplikacja pozytywnie wpływa na przepływ informacji, a zautomatyzowane zarządzanie sprawami administracyjnymi, to prostsze zarządzanie pracownikami. Poprzez system pracownik ma możliwość sprawdzenia urlopowych limitów oraz składania wniosków, które trafią bezpośrednio do kierownika. Łatwiejsze staje się także wnioskowanie kadrowe, uaktualnianie danych osobowych, podatkowych, zmiany rachunku bankowego, czy dostarczanie wniosków o ubezpieczenie członka rodziny. Pracownik może też bez trudu sprawdzać dane dotyczące kwoty wynagrodzeń, czasu pracy, nadgodzin oraz daty ważności badań lekarskich i szkoleń BHP. Takie rozwiązanie skraca czas komunikacji pomiędzy pracownikiem, a przełożonym.


U nas kupisz podpis kwalifikowany Eurocert

Oszczędność czasu jest dzisiaj w biznesie na wagę złota. Dzięki elektronicznemu podpisowi kwalifikowanemu, czyli szybkiej metodzie podpisywania dokumentów, zaoszczędzisz czas i swoje nerwy.

Popis kwalifikowany ma równą wartość, co odręczny podpis, ale za sprawą tego, że funkcjonuje w przestrzeni elektronicznej i nie wymaga dodatkowego potwierdzenia tożsamości, nie trzeba osobiście zjawiać się w urzędzie czy u notariusza, w celu złożenia dokumentu.

Sam podpis kwalifikowany możesz uzyskać w ekspresowym tempie. Jeśli zależy Ci na czasie, uzyskasz własny podpis elektroniczny już w 15 minut!

Oferujemy możliwość wykupienia elektronicznego podpisu kwalifikowanego na okres 1 roku, 2 lat lub 3 lat.

Dlaczego warto mieć podpis elektroniczny?

Korzystanie z podpisu elektronicznego jest bardzo wygodne dzięki kompaktowej formie np. tokena lub karty. Co więcej ta metoda jest całkowicie bezpieczna, a zakup i aktywacja są szybkie i bezproblemowe. Zastosowanie elektronicznego podpisu kwalifikowanego jest bardzo szerokie. To m.in.:

  • podpisywanie e – Deklaracji,
  • podpisywanie faktur elektronicznych,
  • uwierzytelnianie transakcji w banku,
  • podpisywanie JPK,
  • kontakt elektroniczny z ZUS, US,
  • kontakt z administracją publiczną (ePUAP),
  • podpisywanie umów w formie elektronicznej,
  • przydatny w aukcjach i przetargach internetowych.

Jak uzyskać własny podpis kwalifikowany?

Uzyskanie własnego podpisu elektronicznego jest niezwykle proste. Wystarczy dokonać zakupu, a następnie umówić na spotkanie w celu weryfikacji tożsamości. Zakupu można dokonać także bezpośrednio w siedzibie naszej firmy. Od momentu weryfikacji podpis jest gotowy do użytku.

Oferujemy szybką obsługę zarówno dla klientów, którzy zakładają swój pierwszy podpis elektroniczny, jak i dla osób, którym kończy się ważność podpisu i potrzebują jego odnowy. Oferujemy także wsparcie w instalacji oprogramowania do obsługi i składania podpisu.

Dodatkowo można zdecydować się na usługę znakowania dokumentów czasem, dzięki czemu można określać datę podpisania dokumentu.