O FIRMIE

Jesteśmy młodym prężnie rozwijającym się biurem rachunkowym z doświadczoną kadrą specjalistów z zakresu rachunkowości. Posiadamy niezbędne doświadczenie w sprawach związanych z finansami i biznesem, co sprawia, że doskonale rozumiemy realia, w których działają firmy polskie i zagraniczne. Dlatego właśnie jesteśmy gotowi, by pomagać firmom z różnych branż gospodarczych w ich rozliczeniach finansowych.


Dlaczego warto wybrać nasze biuro rachunkowe w Toruniu?

Wspieramy tak, aby nasz klient odnosił jak największe korzyści. Jesteśmy firmą rzetelną i staranną. Wykonujemy nasze zlecenia na czas i wybieramy najkorzystniejsze dla klienta alternatywy. Zaufało nam już wielu przedsiębiorców, powierzając nam prowadzenie ich rachunkowości. Czyni nas to firmą godną zaufania, dlatego bezpiecznie można powierzyć nam swoje dokumenty i rozliczanie rachunków. Indywidualne podejście do klienta pozwala na bieżące sprawdzanie, czy przedsiębiorca korzysta z wszystkich przysługujących odliczeń i ulg. Dzięki temu płaci mniejsze podatki i optymalizuje koszty, a firma lepiej prosperuje. W naszej pracy stawiamy na rzetelność oraz wiedzę z zakresu przepisów prawa podatkowego. Pomagają nam w tym nowoczesne technologie i zaawansowane systemy informatyczne, dzięki którym pracujemy szybciej i dokładniej, a nasza oferta wygrywa z konkurencją pod względem jakości i cen usług. Na bieżąco śledzimy zmiany w przepisach, abyśmy mogli świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Przejmujemy wiele obowiązków w zakresie rachunkowości, dzięki czemu nasi klienci mogą skupić się na rozwoju firmy.

Stały kontakt z biurem rachunkowym

Szczególnie ważny jest dla nas dobry kontakt, dlatego staramy się utrzymywać z klientami jak najlepsze relacje. Jesteśmy w stałym kontakcie telefonicznym lub mailowym. Chociaż spraw do załatwienia w księgowości jest wiele, nigdy nie pozostawiamy naszych klientów bez odpowiedzi. Staramy się na bieżąco odpisywać na maile i telefony, a gdy nie uda nam się połączyć od razu – oddzwaniamy. Dzięki sprawnej komunikacji pomiędzy nami, a klientami zyskujemy łatwy przepływ informacji, co usprawnia nasze działania. Oprócz tego gwarantujemy, że nasza sympatyczna kadra pracownicza księgowych zadba o miłą atmosferę, dzięki czemu każde wspólne spotkanie w naszym biurze rachunkowym charakteryzować się będzie pełnym profesjonalizmem oraz zrozumieniem i otwartością w stosunku do klienta.

Zaufanie klientów jest dla nas najważniejsze

Jako biuro rachunkowe nawiązując współpracę z klientem staramy się zbudować opartą na zaufaniu relację. Dzięki partnerstwu i pełnemu zrozumieniu potrzeb naszych klientów dokładamy wszelkich starań, aby nasze działania przynosiły się na prawidłowe rozliczenia i rzetelne dopilnowanie spraw klienta. Dbamy o powierzone nam zadania, a także dzielimy się naszą wiedzą. Dzięki temu, że dobro klienta zawsze stawiamy na pierwszym miejscu, zdobyliśmy zaufanie szerokiego grona toruńskich firm.

Jak wygląda współpraca z naszym biurem rachunkowym w Toruniu?

 • Ustalenie warunków współpracy

  Przed podpisaniem umowy zawsze ustalamy warunki współpracy. Podczas miłej rozmowy ustalamy wszelkie istotne szczegóły takie jak np. dostarczanie i przechowywanie dokumentów oraz związane z tym terminy, reprezentowanie przed ZUS i US czy wynagrodzenie za naszą pracę. Na podstawie rodzaju działalności, metod rozliczeń, przynależenia do VAT i innych najistotniejszych informacji na temat specyfiki działalności klienta, przygotujemy się do owocnej współpracy.
 • Umowa z biurem rachunkowym

  Dzięki zebraniu odpowiednich informacji i ustaleń na temat profilu działalności oraz oczekiwań klienta względem pracy naszych księgowych, przygotowujemy i podpisujemy umowę, a także konieczne pełnomocnictwa. W oparciu o ustalenia i ofertę dopasowaną indywidualnie do klienta, z momentem podpisania umowy rozpoczynamy współpracę.
 • Przekazywanie dokumentów

  Prowadzenie działalności wiąże się z powstawaniem dokumentów. My jako księgowe musimy mieć czas na wprowadzenie ich do sytemu i przygotowanie odpowiednich rozliczeń, dlatego zależy nam na tym, by klienci dostarczali dokumenty najpóźniej do 10 dnia miesiąca za miesiąc poprzedni.
  W naszym biurze rachunkowym odbiór dokumentów możliwy jest w sposób:
  – elektroniczny – klient przesyła skany lub zdjęcia (uwaga, zdjęcia muszą być czytelne, wyraźne i muszą zawierać pełne informacje) np. drogą mailową;
  – osobisty – klient dostarcza dokumenty do naszego biura rachunkowego w Toruniu osobiście.
 • Rozliczenie miesiąca

  Wszelkie wyliczenia staramy się wykonywać rzetelnie i w wyznaczonym na to czasie. Najistotniejsze informacje dotyczące kwot do zapłaty składek ZUS czy podatku dochodowego zawsze przekazujemy klientowi na bieżąco.
 • Przedstawicielstwo klienta

  Dzięki powierzeniu nam pełnomocnictwa, jako księgowe reprezentujemy naszych klientów przed Urzędem Skarbowym oraz ZUS. Wobec tego mamy stały kontakt z tymi instytucjami i zawsze stawiamy na dobro naszego klienta.
 • Porady z zakresu księgowości

  W naszym biurze rachunkowym nie prowadzimy doradztwa księgowego, ale w razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszej działalności zawsze postaramy się rzetelnie odpowiedzieć. Pozostajemy z klientami w stałym kontakcie telefonicznym oraz mailowym.

Możesz już dzisiaj dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów! Skontaktuj się z nami!